NAMASTE!
Ajurvéda   |   AYURVEDIC BREAKFAST, PRAHA

AJURVÉDSKÁ VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU

AYURVEDIC BREAKFAST

PONDĚLÍ 25. LISTOPADU OD 17:00
ART & EVENT GALLERY ČERNÁ LABUŤ, NA POŘÍČÍ 25, PRAHA

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÉHO ÁJURVÉDSKÉHO LÉKAŘE A RESORT? 

V pondělí 25. listopadu od 17 hodin proběhne v pražské Art & Event Gallery Černá labuť (Na Poříčí 25) již dvanáctá ájurvédská večeře s atraktivní přednáškou. Tentokrát vystoupí Zuzana Zwiebel s tématem: „Jak si vybrat správného ájurvédského lékaře a vhodný resort,“ čímž vyústí náš pravidelný nedělní seriál, kde představuje významné ájurvédského lékaře v Indii.

Večer již tradičně odstartuje několika chodové ájurvédské menu v podání šéfkuchaře Garyho Wrighta. Jeho hostem se tentokrát stane šéfkuchař restaurace a baru Spices hotelu Mandarin Oriental – Stephen Senewiratne, který tvrdí, že inspiraci může najít každý sám v sobě. Těšte se na večer, který vás obklopí ájurvédskou atmosférou ve všech dimenzích. Save your date!

AJURVÉDSKÉ MENU
AJURVÉDSKÁ VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU
GARRY WRIGHT (UK) A  STEPHEN SENAWIRATNE (SL) PRO VÁS VYTVOŘILI

WELCOME DRINK: Chai z podzimního šípku a hřejivého kardamomu.

PŘEDKRM SPECIÁLNÍHO HOSTA: Dýňové lassi v nečekaném podání.

PŘEDKRM: Křupavé dosa krekry s různými druhy čatní (hruška & kardamom, mango & tamarind, okurka)

POLÉVKA: Z červené řepy s miso a tamarindem.

HLAVNÍ CHOD: Zimní Ayurvedic bowl s fazolemi Adzuki, rajčaty, skořicí a černým kardamomem. Podávané s kokosovou rýží, bílým zelím a sýrem paneer. Doladěné rajčatovo-zázvorovým čatní a koriandrovo-kokosovou raitou a posypané restovanými ořechy, klíčky a přelité limetkovou šťávou.

DEZERT: Brownies se slaným karamelem & hořkou čokoládou s jablkovo-vanilkovým a kokosovým krémem.


Ať je vaše kuchyně, vaši lékarnou...

Také si stále častěji uvědomujete, že na vaše neduhy, problémy a nemoci má výrazný vliv stav vaší mysli? Že vlastně chcete rozklíčovat příčinu toho, proč vás začalo něco trápit nebo bolet? Stále více lidí dnes přemýšlí nad tím, co mohlo způsobit jejich problém, než aby se promptně a bezmyšlenkovitě hnali za každou cenu do nemocnic pro prášky, které sice nemoc utlumí, ale často neodpoví na otázku, jak vlastně vznikla. Jste také jedni z těch, kterým dává smysl kombinovat západní a východní medicínu a dívat se na problém pod lupou celostní medicíny, protože každá věc má přece své dva úhly pohledu? Někdy narazíme na situaci, na kterou klasický západní léčebný přístup zkrátka nestačí. V takové chvíli někteří z nás hledají pomoc ve východních přístupech, které vykazují prokazatelné výsledky, obzvláště v případě léčení či zmírňování chronických potíží.

RIGHT:
ÁJURVÉDSKÁ VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU ZUZANY ZWIEBEL
ABOVE:
ÁJURVÉDSKÁ VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU ZUZANY ZWIEBEL
AJURVÉDA

Ajurvéda je jedním z léčebných přístupů, který má staletími ověřené pozitivní účinky na tělo i duši. Tak zvaná „nauka o životě“ čerpá z moudrosti našich předků a všemocné přírody, která dokáže najít medicínu na téměř jakýkoli problém. Léčí příčiny a po každém člověku vyžaduje jeho vlastní úsilí ve smyslu chtít se podívat sám do sebe, rozklíčovat a porozumět svému tělu, duši a mysli. Ale jak si vybrat ten správný ájurvédský resort, abychom se nestali terčem obchodníků s iluzí a těch, kteří se nestydí podvádět naši důvěru a vyprášit nám peněženku? Právě na toto téma bude podzimní ájurvédská akce v rámci tradičního cyklu atraktivních ájurvédských večeří s přednáškou.

ZUZANA ZWIEBEL

Tentokrát se naším hostem stane Zuzana Zwiebel, zakladatelka projektů Ayurveda Journals | Ayurveda Trails | Ajurvédské cesty, která vystudovala asijskou kulturu, geopolitiku a mezinárodní vztahy v Indii a dlouhodobě aktivně zkoumá tradiční ájurvédskou medicínu. Zuzana propojuje cestování s léčením a dokáže pomoci s nalezením vhodného ájurvédského lékaře a resortu dle naší konkrétní potřeby. 

VÍCE INFORMACÍ: 

VÍCE INSPIRACE >>

CESTUJTE S NÁMI

VÍCE INSPIRACE


ZUZANA ZWIEBEL
AJURVÉDSKÉ CESTY

ZUZANA ZWIEBEL

Zuzana nespojuje pouze zajímavá místa na mapě, ale i osudy, lidi se kterými se setkala na svých cestách. Své zážitky přeměňuje do různých tras, jejichž podstatu tvoří tři slová: Spirit, Story, Style.

AJURVÉDSKÉ CESTY
PARTNER NA CESTÁCH

AJURVÉDSKÉ CESTY

Ajurvédske cesty jsou určeny, pro každého, kdo by by chtěl cestovat do Indie, na Srí Lanku a Nepálu a hledá odpovědi na otázky co je ajurvéda.

AYURVEDIC BREAKFAST
PARTNER AJURVÉDSKE VEČEŘE S PREDNÁŠKOU

AYURVEDIC BREAKFAST

Ayurvedic Breakfast není jen o zdravém stravování, ale i cesta, jejíž cílem je duševní harmonie a energie, které je v dnešním uspěchaném světě těžké dosáhnout.

+

ayurveda trails pvt | © 2018